facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Моніторинговий візит в Луганську область по проєкту "Тобі слід знати про туберкульоз!"

Нещодавно спеціалісти МГО "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я" в рамках проєкту "Тобі слід знати про туберкульоз!" здійснили моніторинговий візит до соціальних та медичних працівників Луганської області (м. Рубіжне, м. Сєвєродонецьк, смт. Станиця Луганська). 

Прибувши вранці поїздом, відправилися у Сєвєродонецьк. Там поспілкувалися із лікарем проєкту щодо внесення деяких коректив в алгоритм проєкту, а саме налагодження процесу обстеження клієнтів проєкту молекулярно-генетичним методом дослідження в лабораторії Луганського обласного протитуберкульозного диспансеру.

Після цього працівники поїхали до смт. Станиця Луганська. Нещодавно тут відремонтували дорогу. На шляху до місця призначення стояло 4 блокпости. Приїхавши до Станиці, спеціалісти проєкту відвідали місцевий центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, де працюють соціальні працівники, залучені до проєкту "Тобі слід знати про туберкульоз!". Було проведено консультацію щодо заповнення обліково-звітної документації проєкту. 

Згодом відвідали Станично-Луганське медичне об'єднання, де спеціалістам показали пункт мікроскопії. Це невеличкий кабінет, але при цьому медичні працівники заявили, що забезпечені усім необхідним для якісної роботи з дослідження мокротиння - різні розчини, витратні матеріали, мікроскоп. Усі лаборанти мають більш ніж 20-річний стаж роботи та професійно виконують свої обов'язки.

Далі працівники проєкту зустрілися із спеціалістами з телефонного анкетування, яким також було надано консультацію з приводу алгоритму переадресації клієнтів проєкту до медичних закладів, а також щодо заповення обліково-звітної документації. 

Наступного дня спеціалісти МГО "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я" відвідали Рубіжанський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, де поспілкувалися із місцевими соціальними працівниками проєкту. Після цього разом вирушили до місцевого протитуберкульозного кабінету, поспілкувалися із лікарем-фтизіатром щодо поточних досягнень в роботі в проєкті. Також спеціалістам показали, як виглядає місцевий пункт збору та прийому мокротиння.

В кінці кінців, працівники вирушили до Києва з нещодавно відремонтованого залізничного вокзалу м. Рубіжне.

Дякуємо усім працівникам за ефективну роботу в проєкті та чудову гостинність!

Проєкт "Тобі слід знати про туберкульоз!" реалізується МГО "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я в партнерстві з Альянс громадського здоров'я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України