facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Розпочався Європейський тиждень громадського здоров’я

Тиждень з 13 по 17 травня 2019 року проголошений як Європейський тиждень громадського здоров’я. В рамках цього періоду по всій Європі будуть відбуватися заходи, які присвячені важливим темам, що стосуються цілого комплексу питань про здоров’я.

Саме 17 травня відзначають День збереження та підтримки ментального здоров’я молоді.

В цей день прийнято інформувати молодих людей про важливість збереження психічного здоров’я. Хоча здається, що у молодому віці така проблема як порушення психічного здоров’я не турбує молодих людей, не варто нехтувати важливістю цієї інформації. Проблеми психічного здоров'я здійснюють негативний вплив на соціальний, інтелектуальний та емоційний розвиток молоді, а отже і на їхнє майбутнє.

Українська спільнота не стоїть осторонь подібних ініціатив, тому 17 травня у «Києво – Могилянській академії» відбудеться дуже цікава лекція запрошеного гостя під назвою «Self-care or Selfish Care» ( за підтримки Центру Громадського Здоров'я та Програми Розвитку ООН). Команда LHSI запрошує всіх зацікавлених відвідати відкриту лекцію та отримати корисні знання.
МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» також долучаються до тематичних заходів, адже одним із напрямків роботи організації є діяльність у сфері громадського здоров’я та роботи із молоддю. Варто зазначити, що сфера громадського здоров’я включає в себе цілий комплекс важливих проблем, серед яких і проблема порушення психічного здоров’я молодих людей. Наприклад одним із завдань проекту «Нова оселя» (2018) було збереження ментального здоров’я молоді та здатності відновлювати емоційний та психічний стан після травмуючої події.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України