facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Навчання поліцейських Вінниччини

У Вінниці в рамках проєкту «Розширення можливостей правоохоронних органів у подоланні насильства щодо дітей в Інтернеті» завершився триденний тренінг для поліцейських по удосконаленню знань з питань безпеки дітей в мережі Інтернет

З 17 по 19 листопада пройшли навчання поліцейські підрозділів ювенальної превенції та шкільні офіцери патрульної поліції. За результатами навчання фахівці зможуть проводити заняття для дітей різного віку у закладах освіти. По завершенню етапу апробування ця програма буде презентована для правоохоронних органів всіх областей України.

Наше сьогодення важко уявити без інтернету. Саме тому створено тренінг «Попередження насильства щодо дітей в Інтернеті та формування безпечної поведінки у мережі».

«Раніше люди взаємодіяли переважно в особистісних стосунках, спілкуючись при зустрічі або розмовляли телефоном. З появою інтернету з’явився ще один вимір – кіберпростір. Ми зібралися з метою удосконалити знання з питань безпеки дітей в мережі Інтернет, аби вміти розрізнити, з чим можуть зіштовхнутися діти в онлайн-просторі та здійснювати ефективну профілактичну роботу. До цього питання важливо підходити комплексно, аби діти могли безпечно користуватися кіберпростором», — зазначив начальник Управління ювенальної превенції Національної поліції України Василь Богдан.

Основна мета навчання — впровадження спеціалізованої програми просвітницько-профілактичних занять з учнями 1-11 класів закладів освіти «Твоя безпека в Інтернеті».

За результатами навчання поліцейські у співпраці із закладами освіти зможуть впроваджувати таку програму, аби підвищити готовність учнів до безпечної поведінки в кіберпросторі. Поліцейські отримали різні інструменти для просвітницької роботи з дітьми щодо ризиків, пов'язаних з воєнним часом та попередження небезпечних ситуацій, з якими зіштовхуються діти у мережі.

Проєкт «Розширення можливостей правоохоронних органів у подоланні насильства щодо дітей в Інтернеті», в межах якого відбувається захід, впроваджує консорціум громадських організацій, а саме: Український фонд "Благополуччя дітей", ГО «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» та LHSI "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я", за фінансової підтримки Європейського Союзу.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України