facebook
twitter
youtube
mail
+38 067 629 42 77
+38 067 735 00 71

Про нас

Напрямки діяльності

Розвиток дітей та молоді

Розвиток дітей та молоді

Розвиток дітей та молоді один із наших ключових напрямків.
За мету, у цьому напрямку, ми ставимо здоровий психологічний розвиток дитини, захист прав дітей та молоді, розвиток інституцій що працюють з дітьми та залучення дітей до активної життєвої позиції. 
Разом з кафедрою психології КНУ ім. Т.Г.Шевченка ми розробили посібник по психосоціальній інтеграціїї та реабілітації для дітей та сімей ВПО, відкрили в Україні 2 центри дружніх для дитини(NEST-center) за голландською методологією і відправили тисячі дітей у СЖО у літні табори, а також ми відправляємо молодь на міжнародні тренінги та обміни.

Здоров`я та добробут

Здоров`я та добробут

Ми реалізуємо проекти, щодо подолання соціально небезпечних захворювань, зокрема туберкульоз, ВІЛ/СНІД та інші, реформування медичної галузі на національному та місцевому рівні, налагодження міжгалузевої співпраці з метою впровадження пацієнт/клієнт-орієнтованого підходу, запровадження міжнародно-визнаних підходів в Україні.Захист громадянських прав

Захист громадянських прав

Ми реалізуємо ініціативи з розбудови спроможності щодо захисту прав вразливих верств населення, в тому числі організацій громадянського суспільства, установ та закладів, які надають послуги громадянам.

Соціальна політика

Соціальна політика

Цей напрямок дуже важдивий для розвитку державних мереж місцевого самоврядування, соціального розвитку територій та громад, реформування галузі на національному та місцевому рівні, запобігання розповсюдженню соціально негативних явищ.Проекти

Річний звіт

Партнери

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 067 629 42 77
+38 067 735 00 71
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України