facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Історія успіху лікування пацієнта зі смарт-боксом

Наталя з містечка Одеської  області – одна з учасниць проекту «Прихильність до лікування з використанням  цифрових  технологій»

Історія  її  хвороби починається з початку 2019 року. З плином часу Наталя почала відчувати, що стан її здоров’я почав погіршуватися. Вона довго здавала різноманітні тести і аналізи, але лікарі не могли визначитися із правильним діагнозом. Врешті-решт, в ході  обстеження  виявилося, що  у неї туберкульоз, тому треба  було  починати  лікуватися. Саме тоді з’ясувалося, що Наталя далеко проживає від лікарні, виникли труднощі з доступом до лікування. Також має дитину, за якою потрібен нагляд – треба відвести до дитячого садочку і також хлопчик відвідував секцію футболу. Також треба було знайти час на домашню роботу, так як Наталя проживала одна без чоловіка. Часу на шлях до лікарні було обмаль.  18 березня 2019 року Наталя взяла участь у проекті «Прихильність до лікування з використанням  цифрових  технологій в  Україні», що здійснюється Представництвом  організації  РАТН  в  Україні разом з МГО  “Соціальні ініціативи  з охорони праці  та здоров’я “ (LHSI), який  допомагає  лікарям  контролювати прийом  ліків пацієнтами дистанційно.

Ми відвідали Наталю, щоб вона поділилася своїми враженнями  від участі в проекті. «Мені дуже сподобалося ідея використання смартбоксу, що не потрібно щоденно відвідувати лікарню. Було  дуже добре, якби можливість  користування смартбоксом з‘явилася раніше. Пацієнтам дуже  зручно лікуватися за допомогою цифрових технологій», – каже Наталя.                         

30 липня 2019 року Наталя успішно закінчила лікування і переведена в категорію 5.1 - "Вилікувана".

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України