facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Історія успіху лікування пацієнта зі смарт-боксом

Система використання смарт-боксу при лікуванні туберкульозу- це комфорт для пацієнта та лікаря. Хочемо розповісти про те, як цифрові технології врятували людину з інвалідністю 2 групи.

Скакун Анатолій, з селища Воскресенський Миколаївської області, - один з учасників проекту «Прихильність до лікування з використанням цифрових технологій». 

Історія його хвороби починається з 2015 року. Він вилікувався того ж року, але в 2017 році у нього стався рецидив туберкульозу. Саме тоді у ході лікування у нього виявили хіміорезистентний туберкульоз з розширеною стійкістю легень і деструктивний туберкульоз поперекового відділу хребта. Анаталій проживає далеко від амбулаторії і має труднощі з доступом до лікування, адже подорож в один бік- це година шляху.

28 березня 2019 року Анатолій взяв участь у проекті, що здійснюється Представництвом організації PATH в Україні разом з МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» LHSI, «Прихильність до лікування з використанням цифрових технологій в Україні», який допомагає лікарям контролювати прийом ліків пацієнтами дистанційно.

Ми відвідали Анатолія, щоб він поділився своїми враженнями від участі в проекті.

"Мені дуже сподобалася ідея не відвідувати щоденно сільську амбулаторію. Був би дуже радий, якби можливість користування смарт-боксом з’явилася раніше! Впевнений, що пацієнтам набагато зручніше лікуватися за допомогою цифрових підходів до лікування." - каже Анатолій.
14 травня Анатолій успішно закінчив лікування. 17 травня 2019 року переведений до категорії 5 групи 5.1 – вилікуваний.

Команда МГО "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я" вдячна організації PATH в Україні, всім лікарям і пацієнтам, хто бере участь у проекті!

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України