facebook
twitter
youtube
mail
+38 067 629 42 77
+38 067 735 00 71

Виклики у сфері туберкульозу на Сході України в результаті воєнного конфлікту на Сході України

В рамках 49-ої міжнародної конференції зі здоров’я легень, яка проходить з 24 по 27 жовтня 2018 року у м Гаазі, Нідерланди під девізом “ Заявляємо про свої права: соціальні та політичні рішення” команда МГО “Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я” презентувала скрутне становище, у якому опинились ВПО на Донбасі та обговорили разом з представником ЦГЗ ті виклики щодо зусиль по боротьбі з туберкульозом у регіоні , які обумовлені наявним воєнним конфліктом.

“Бойові дії на Сході зумовлюють відсутність зв’язку між підконтрольними та непідконтрольними уряду України територіями, при чому таке скрутне політичне становище змушує велику кількість людей, які живуть на непідконтрольній території мігрувати щодня на підконтрольну Україні територію для того, щоб вижити. Це призводить до значних труднощів щодо виявлення ТБ та перешкоджає забезпеченню контінууму послуг ВПО пацієнтів з ТБ. Ми маємо об’єднати зусилля для того, щоб знайти вихід з цієї ситуації” – заявила Ілона Єлєнєва, директор LHSI.

“Мій батько нещодавно помер у м Луганську через те, що не мав доступу до медичних послуг на непідконтрольній території. Цього не сталося якби не було цієї війни. Давайте разом шукати вихід із ситуації, що склалася для того, щоб люди, де б вони не проживали, могли реалізувати своє право на здоров’я” – виступила Ірина Єременко, регіональний координатор Луганської області LHSI.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 067 629 42 77
+38 067 735 00 71
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України