facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Кібербезпека для підлітків

Проект «Кібербезпека для підлітків» впроваджується Міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів через Фонд Прав Людини.

Пілотні ініціативи проекту впроваджуються у м Київ та Львів.

Мета: Забезпечення гендерної рівності запобігаючи цифровим сексуальним домаганням у мережі по відношенню до дівчат-підлітків шкільного віку (13-16 років)

Проект забезпечує гендерні права підлітків (хлопчиків і дівчаток) з особливим акцентом на запобігання сексуальним домаганням школярок в Інтернеті.

Проектом передбачено підвищення обізнаності вчителів, батьків та місцевих захисників прав дітей.

Ціль проекту буде досягнута шляхом адаптації та пілотування в двох цільових містах (Києві та Львові), на рівні 5 цільових шкіл, освітнього інструменту CYBERSAFE, який пропонує комбінацію очних та віртуальних семінарів щодо запобігання сексуальним домаганням підлітків в інтернеті, навчаючи та інформуючи шкільних працівників, місцевих правозахисників та батьків.

Інструментарій CYBERSAFE був розроблений та впроваджений в ЄС голландськими експертами з ICDI, одного з партнерів LHSI, які представлять та надаватимуть технічну допомогу місцевим експертам щодо адаптації CYBERSAFE до українського контексту.

Проект передбачає проведення Тренінгу тренерів (ToT) для фасилітаторів семінарів, впроваджуючи сучасний підхід до запобігання сексуальним домаганням онлайн та захисту дівчат у цільових школах. Крім того, українська версія онлайн-інструменту CYBERSAFE буде використана як інструмент навчання на основі ігор під час семінарів-практикумів з учнями 13-16 років у п’яти цільових школах 2 міст.

Кампанія з підвищення обізнаності та інформація буде націлена на учнів школи, вчителів та батьків, а також включатиме цифрову інформаційну кампанію для підлітків, розроблену за активної участі учнів. Українське скаутське об’єднання братиме участь у проекті як ще один партер з метою долучення дітей та молоді до цієї ініціативи.

Результати проекту зібрані у фінальній публікації  та представлені всім місцевим та національним зацікавленим сторонам з метою забезпечення обміну досвідом, подальшого розширення та розмноження ініціатив, запроваджених проектом.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України