facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Історія успіху - Розповідь соцпрацівника станиці Луганської проєкту "Тобі слід знати про туберкульоз!"

Ранок звичайного робочого дня. Продовжуємо скринінгування населення, хоча часом трапляється спілкуватися з тими, хто досить скептично відноситься до цієї процедури, але маємо робити свою справу. Чим більше спілкуєшся з мешканцями, то більше розумієш, що це має сенс.

Цього разу увійшовши до кімнати, бачимо чоловіка з втомленим виглядом та трохи похмурим поглядом. Відразу кидається у вічі зблідле обличчя. Спочатку не зовсім охоче, та все ж починаємо розмову, поступово з’ясовуючи, що підозра, що закралася при першому погляді може мати підстави для хвилювання, бо затяжний кашель та посилена втома вже довгенько надокучають чоловікові.

 

  - Знаєте, Вам варто звернутися до лікаря, - запропонували ми.

  - Нічого, скоро минеться, як завжди, коли застудишся, - буркнув співрозмовник.

 - Цього разу все трохи інакше протікає, тому буде досить розсудливо таки відвідати лікаря, тим більше, що чим раніше встановити діагноз, тим легше справитися з будь-якою хворобою. Будь ласка добре обміркуйте, щоб уникнути складних наслідків, - м’яко та в той же час наполегливо радимо чоловікові.

 

 

Через деякий час з’ясувалося, що вмовляння були не марними. Він вчасно звернувся до лікаря та вже зараз отримує лікування.

Це неймовірне відчуття, коли ти дивишся в очі людині, яка щиро дякує за небайдужість, своєчасну допомогу, котра вберегла від біди та можеш збагнути, що ти учасник важливої справи, яка не теоретично, а конкретно саме тут і саме зараз врятовує здоров’я, долі, а можливо і життя.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України