facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Оголошення про конкурсні торги на обрання постачальника послуг обстеження методом комп’ютерної томографії (КТ-діагностика легень) у м. Києві та м. Львові

          МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» в рамках реалізації проекту «Тобі слід знати про туберкульоз: активне виявлення випадків туберкульозу серед осіб, які опинились у складних життєвих обставинах»,  що фінансується  Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я» оголошує місцевій тендер щодо постачальника послуг  обстеження методом комп’ютерної томографії (КТ-діагностика легень).

Технічне завдання для робіт та послуг:

Назва послуги

Орієнтовна кількість клієнтів на обстеження* по м. Київ

Орієнтовна кількість клієнтів на обстеження* по м. Львів

Додаткова інформація (додаткові характеристики/інше)

1

Послуги комп'ютерної томографії (КТ-діагностика легень).  

20

 

35

Тендерна пропозиція у формі комерційної пропозиції або офіційного листа

2

Додаткова вимога - можливість залучати анестезіолога за потреби

20

 

35

 

* -кількість клієнтів, яких буде направлено на обстеження може змінюватися, залежно від фактичних потреб клієнтів у обстеженні.

Пропозиції для участі у конкурсних торгах можливо подавати окремо по кожному місту .

Обов’язкові технічні вимоги до послуги

Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

Надання результатів дослідження у вигляді запису на електронному носії (CD-диск), а також у вигляді рентгенівської плівки з описом результатів обстеження впродовж перших 24 годин після проведення обстеження.

Зазначити у тендерній пропозиції (надання результатів дослідження на електронному та паперовому носіях повинна бути включена у вартість дослідження)

Вказати апарат, на якому буде здійснюватися дослідження та його технічні характеристики:

 • час здійснення дослідження,
 • кількість зрізів томографа,
 • мінімальна та максимальна вага пацієнта,
 • мінімальні вимоги до апарату – кількість рядів детекторів не менш ніж чотири;
 • товщина зрізу не більше ніж 3 мм

Зазначити у тендерній пропозиції

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі  повинні відповідати основам законодавства України про охорону здоров’я, Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» №222-VII від 02 березня 2015 року, Державним вимогам до влаштування та експлуатації рентгенівських кабінетів і проведення рентгенологічних процедур», затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я від 04.06.2007 року №294, наказу МОЗ від 28.11.1997 року №340 «Про удосконалення організації служби променевої діагностики та променевої терапії», постанові КМУ від 02.03.2016 року №285 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики» та вимогам національних, та/або міжнародних стандартів, ДБН В.2.2-10-2001. «Будинки і споруди. Заклади охорони здоров’я»

 1. Зазначити у тендерній пропозиції.
 2. Копія ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики.
 3. Копія Санітарного паспорту на право експлуатації рентгенівського кабінету.
 4. Копія ліцензії Державної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки держатом-регулювання України на діяльність з використання джерел іонізуючого випро-мінювання (ДІВ).

       Прохання взяти до уваги наступне: Закупівля товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Ціни на комерційних пропозиціях мають бути без ПДВ.

Постачальник може надіслати на розгляд, такі документи:

 •    Комерційні пропозиції або рахунки-фактури з підписом відповідальної особи та печаткою організації /ФОП (якщо є) плюс пакет документів;
 • офіційні листи-відповіді організацій учасниць місцевої закупівлі з повною інформацією про відповідний товар з підписом відповідальної особи та печаткою організації/ ФОП (якщо є);
 • прайс-листи від постачальників з повною інформацією про відповідний товар з підписом відповідальної особи та печаткою організації/ ФОП (якщо є).

Цінові пропозиції повинні супроводжуватись повним пакетом документів, які підтверджують правовий статус постачальника:  

 • Фізична особа - підприємець (ФОП) на єдиному податку – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Свідоцтво чи Витяг про єдиний податок.
 • Фізична особа - підприємець (ФОП) на загальній системі оподаткування – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
 • Підприємства (ТОВ, ВАТ, ЗАТ, Приватні підприємства тощо) копії свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Довідка зі статистики про види діяльності за КВЕД.

Кінцевий термін подання пропозицій –  01 cерпня  2022 року 

Пропозиції надсилати на електронну пошту: office@lhsi.org.ua.

Контактна особа –Фазліахмедова Валентина . Тел. 067-231-11-21 та 044-290-29-10

Поштова адреса: 01133, м. Київ, б-р Лесі Українки, 34, 2-й під’їзд. оф. 70.

  Будемо вдячні за ваші пропозиції!!!

 

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України