facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Терміново! Конкурс на посаду «керівник проекту»

Конкурс на посаду «керівник проекту»

Місце: м. Київ

Контракт на рік (з можливістю продовження)

 МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» більше 15 років працює в сфері захисту прав найбільш уразливих верст населення, соціальної підтримки та розвитку дітей та молоді, охороні здоров’я та захисту трудових прав. Ми втілюємо багато успішних міжнародних проектів та маємо сталих міжнародних партнерів.

Організація в свою команду шукає керівника проекту «Тобі слід знати про туберкульоз» , який буде розділяти цінності організації (недискримінація, толерантність, відкритість, підзвітність, інноваційність, підтримка, співпраця), та зможе ефективно втілювати політику та процедури організації донорів.

Ми готові розглянути як молодого та перспективного кандидата (-ку) початково рівня, так і спеціаліста (-ку) похилого віку, а також людину з особливими потребами, які володіють сучасними засобами зв’язку та комунікації, офісною технікою.

Опис Проекту

Проект «Тобі слід знати про туберкульоз: активне виявлення випадків туберкульозу серед осіб, які опинились у складних життєвих обставинах» виконується МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я» за фінансової підтримки  Альянсу громадського здоров’я в рамках Проекту Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (далі за текстом - ГФ). Проект має на меті забезпечити активне виявлення туберкульозу  серед людей, які опинились у складних життєвих обставинах та є отримувачами послуг у соціальних службах (в т ч  внутрішньо переміщених осіб, малозабезпечених осіб з практиками шкідливого вживання алкоголю та дітей із їх сімей)  в Луганській, Донецькій, Харківській, Львівській, Херсонській областях та м Києві.

 Для виконання та координації проекту, моніторингу та аналізу даних, підтримки спеціалістів на місцях, організація МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я» шукає керівника проекту.

 

Завдання/обов’язки:

 • Координувати та адмініструвати впровадження проекту.
 • Вибирати пріоритети та найбільш підходящі інноваційні рішення; розробляти технічні завдання для конкретних компонентів і видів діяльності, реалізовувати завдання та координувати роботу консультантів, підрядників та колег, залучених до реалізації проекту, в т ч участь у відборі персоналу, контроль за виконанням ними обов’язків, погодження їх програмних продуктів, надання доручень, отримання та погодження звітів; проведення оцінки роботи персоналу проекту.
 • Організовувати процес планування, збір, систематизація, узагальнення інформації, яка має відношення до реалізації проекту, в т ч аналіз даних бази Syrex; моніторинг виконання плану заходів відповідно до робочого плану проекту; забезпечувати моніторинг роботи пунктів надання послуг із дотриманням принципів перевірки, включених у форму внутрішнього моніторингу проекту; планувати оцінку якості послуг, які надаються в рамках реалізації проекту.
 • Проводити стратегічний аналіз потреб осіб у СЖО у соціальних послугах, які сприяють виявленню туберкульозу та доступу до послуг з лікування туберкульозу; Аналізувати стан запровадження профілактичного лікування ЛТІ в регіонах впровадження проекту та пропонувати шляхи покращення його запровадження для дітей із сімей у СЖО в рамках проекту; аналіз змін у законодавстві дотичному до діяльності проекту.
 • Управляти створенням попиту та пропозицією послуг, що пропонуються в проекті застосовуючі ефективні інноваційні рішеня; проводити аналіз ризиків реалізації проекту та займатися пошуком кращих рішень усунення ризиків.
 • Розширити можливості покращення якості послуг, що надаються медичними та соціальними працівниками, планувати та координувати впровадження навчальної діяльності в рамках проекту використовуючи різноманітні сучасні методи та інструменти; проводити супервізійних сесій та навчання, в т ч виїздні у регіонах
 • Забезпечувати відповідну коммунікацію із основним реципієнтом ГФ, в т ч підготовку та погодження звітності за проектом.
 • Забезпечувати взаємодію із мережею партнерських організацій у всіх областях реалізації проекту та на національному рівні; створювати та підтримувати продуктивні професійні зв’язки з ключовими національними та регіональними партнерами; представляти інтереси LHSI під час участі у конференціях, круглих столах, зустрічах за напрямками діяльності проекту.
 • Збір та фіналізація інформації для просування та візуалізації проекту (координація компоненту коммунікації).
 • Активно досліджувати джерела фінансування та партнерства для сталого функціонування діяльності; за потреби брати участь у розробці пропозицій, концептуальних записок для нових грантових конкурсів.
 • Постійно вдосконалювати професійні та особисті навички, що стосуються роботи, шляхом самонавчання та розвитку.
 • Виконування інші завдання задля розвитку напрямку в оргіназції.
 • Можливість виїзжати у відрядження в регіони впровадження діяльності проекту– не менше 30% робочого часу.

 

Вимоги до керівника проекту:

 • Вища освіта у галузі соціальної роботи, публічного адміністрування, менеджменту або громадського здоров’я, соціальні науки.
 • Добре розуміння структури надання соціальних послуг в Україні та ролі соціальних працівників у протидії епідемії туберкульозу,  в т ч знання нормативно-правової бази соціальної роботи та туберкульозу.
 • Досвід роботи з управління проектами від 3х років.
 • Досвід роботи у сфері громадського здоров’я або надання соціальних послуг.
 • Відмінні аналітичні навички та навички комунікації, ініціативність.
 • Навички з бюджетування та менеджменту проектів з широкою географією.
 • Вільне володіння українською та російською мовами.
 • Володіння англійською мови - додаткова перевага.
 • Відданість справі боротьби з туберкульозом та мотивація до роботи над розвитком соціальних послуг для осіб у складних життєвих обставинах  в Україні.
 • Відкритість до пошуку нових та креативних рішень .

 

 Умови оплати (за результатам інтерв’ю)

Один місяць випробувальний термін.   Офіційне працевлаштування.

 Прохання надсилати Ваше резюме та короткий мотиваційний лист на пошту office@lhsi.org.ua

до 16 січня 2022 року. В призначені листа вказувати  «керівник проекту».

 

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України