facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Конкурс на посаду координатора по зв`язкам із медичними закладами щодо діагностики дітей на латентну туберкульозну інфекцію (ЛТІ)

Назва посади: координатор по зв'язкам із медичними закладами щодо діагностики дітей на латентну туберкульозну інфекцію (ЛТІ)

Місце: м. Краматорськ, Донецька область

Термін контракту: квітень 2021 року - грудень 2021 року

Назва проекту: "Тобі слід знати про туберкульоз: активне виявлення випадків туберкульозу серед осіб, які опинились у складних життєвих обставинах"

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» більше 15 років працює в сфері захисту прав найбільш уразливих верст населення, соціальної підтримки та розвитку дітей та молоді, охороні здоров’я та захисту трудових прав. Ми втілюємо багато успішних міжнародних проектів та маємо сталих міжнародних партнерів.

Координатор по зв’язкам з медичними закладами (ЛТІ) у Донецькій області бере на себе зобов’язання у період з 1 квітня 2021 року по 24 грудня 2021 року надавати консультаційні послуги щодо координації впровадження про­екту на території Донецької області, зокрема що стосується співпраці з медичними закладами усіх рівней з метою профілактичного лікування латентної туберкульозної інфекції (далі – ЛТІ) серед дітей з сімей, що знаходяться у складних життєвих обставинах.

Консультант повинен застосовувати найкращим чином свої можливості з надання послуг, спрямованих на виконання завдань проекту та сприяти ефективній взаємодії соціальних та медичних служб.

Відразу (письмово, за допомогою електронної пошти) інформувати спеціаліста-аналітика проекту про перешкоди, якщо такі виникатимуть у процесі роботи.

Основні завдання:

- розробка алгоритму проекту / клінічного маршруту щодо діагностики ЛТІ у дітей з сімей, що знаходяться у складних життєвих обставинах на території м. Маріуполь, м. Краматорськ, м. Добропілля, м. Бахмут Донецької області;

- навчання та методологічна підтримка проекту в області, зокрема, медичних фахівців, що задіяні в клінічному маршруті щодо діагностики та профілактичного лікування ЛТІ;

- збір потреб медичних фахівців, що залучені до проекту, організація проведення інструктажів;

- моніторинг запровадження алгоритму проекту по пілотним сайтам по області. Організація процесу планування, збір, верифікація даних щодо виявлених випадків ЛТІ, звітування, систематизація, узагальнення інформації, яка має відношення до запровадження клінічного маршруту в рамках проекту по пілотним сайтам по області;

- забезпечення збору та аналіз інформації, необхідної для підготовки та здачі квартальних звітів по проекту, відповідно до встановленого графіку звітування;

- сприяння висвітлення діяльності проекту на рівні області.

Інші завдання висвітлені в Технічному завданні консультанта, що будуть надані після проходження співбесіди.

Вимоги до Консультанта:

Вища освіта у сфері громадського здоров’я, охорони здоров’я.

Досвід роботи або підтверджений досвід співпраці з протитуберкульозною службою в Донецькій області, зокрема, щодо діагностики та/або профілактичного лікування ЛТІ серед дітей – від двох років.

Практичний досвід управлінської роботи – додаткова перевага;

Вільне володіння українською та російською мовами;

Знання базових комп’ютерних програм (MS Word, Excel, PowerPoint, MS Project, Outlook Express, Internet).

Особисті якості:  

толерантне ставлення до представників будь-яких осіб, не залежно від діагнозу, віросповідання, політичних вподобань, приналежності до раси або національності, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, тощо; високий рівень відповідальності; вміння планувати та виконувати заплановане вчасно, дисциплінованість; комунікабельність, вміння працювати в команді; здатність швидко навчатись.

Прохання надсилати Ваше резюме на пошту ikosiak@lhsi.org.ua до 19 березня 2021 року. В призначені листа вказувати «Координатор по зв'язкам із медичними закладами (ЛТІ)».

 

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України