Інструкція: Пристрій нагадування evriMED1000

EvriMED1000 – це настільна система медичного моніторингу та нагадувань.

 

Щоразу при відкритті диспенсеру з медикаментами evriMED1000 зберігає дані про дату та час відкриття. Дані передаються на сервер Wisepill Cloud з використанням мобільної стільникової технології. Призначену пацієнтові схему можна завантажити на сервер Wisepill Cloud та налаштувати, щоб пацієнти отримували нагадування, якщо вони забувають про прийом ліків. Пристрій evriMED налаштовуюється через додаток для ПК та смартфонів “99 DOTS”.

Диспенсер evriMED1000 складається з двох апаратних частин, зокрема електронного модулю та контейнеру для медикаментів. Завдяки такому дизайну можливе повторне використання електронного модулю та заміна контейнеру з медикаментами за необхідності. Електронний модуль вставляється у контейнер таким чином, що індикаційні світлодіоди видно скрізь поверхню спереду контейнера (див. малюнок нижче). Для доступу до USB-порту необхідно відкрити контейнер.

 

В пристрої evriMED1000 є 2 типи сигналів:

 

Сигнал-нагадування про прийом медикаментів (нагадує про кожний прийом ліків)

Щоденне нагадування для користувача про прийом його/її ліків

 

 В електронному модулі є USB-порт для завантаження даних, зарядки батареї та для налаштування. Диспенсер evriMED1000C можна заряджати безпосередньо через USB-порт стандартним зарядним пристроєм USB, а батарея диспенсера evriMED1000 заряджається окремо зарядним пристроєм для акумуляторів.

 

Індикаційні лампи / світлодіоди

Основні функції трьох ламп або світлодіодів такі:

 1. Зелений – щоденний сигнал-нагадування
 2. Жовтий – час для наповнення контейнеру медикаментами
 3. Червоний – попередження про низький заряд батареї.

Зелений світлодіод:

 • Зелений світлодіод спалахує один раз, коли контейнер відкривається, та ще один раз, коли контейнер закривається.
 • швидко спалахує три рази, коли контейнер відкривається та закривається швидко.
 • послідовно спалахує під час щоденного сигналу-нагадування про прийом медикаментів. спалахує повільно під час передачі даних GSM.
 • безперервно горить, коли пристрій підключено через USB.

Жовтий світлодіод:

Коли необхідно заповнити контейнер медикаментами, жовта лампа:

 • горітиме разом із зеленим світлодіодом під час сигналізації-нагадування про прийом медикаментів.
 • безперервно горить, коли контейнер відкрито.

Червоний світлодіод:

 • Коли рівень заряду батареї низький, червоний світлодіод горітиме разом із зеленим світлодіодом під час сигналізації-нагадування про прийом медикаментів.
 • безперервно горить, коли контейнер відкрито.

 

Звуковий сигнал

Звуковий сигнал активується, коли працює сигналізація-нагадування. Відкриття та закриття диспенсеру супроводжується тихим звуковим тоном. Догляд за ДИСПЕНСЕР EVRIMED1000 ДИСПЕНСЕР EVRIMED1000 є коробкою для зберігання ліків із вбудованим модемом, який має сім – карту. Тому користуватися коробкою та пристроєм потрібно за принципом мобільного телефону. Ви можете почистити ДИСПЕНСЕР EVRIMED1000 як звичайний мобільний телефон, використовуючи злегка вологу ганчірку. Після чого пристрій необхідно витерити насухо.

 

Техніка безпеки

Будь ласка, уважно прочитайте наступну інформацію, перш ніж почати користуватися цим пристроєм, щоб уникнути будь-яких збитків, викликаних неправильним використанням.

 1. Заряджайте акумулятор протягом принаймні вісім годин перед першим використанням.
 2. Не виймайте акумулятор під час заряджання.
 3. Не використовуйте акумулятори, які не були визначені виробником оскільки це може призвести до пожежі, вибуху, витоку та іншої небезпеки.
 4. Не заряджайте акумулятор за допомогою не визначеного адаптера змінного струму, оскільки це може призвести до пошкодження пристрою та акумулятора.
 5. Викидаючи акумулятори, утилізуйте їх правильно, відповідно до місцевих законів.
 6. Не відкривайте корпус пристрою та не втручайтесь у пристрій, оскільки це призведе до втрати гарантії.
 7. Не застосовуйте надмірну силу до даного виробу, оскільки це може пошкодити внутрішні компоненти.
 8. Не піддавайте пристрій прямим сонячним промінням та не залишайте пристрій у вологому середовищі протягом тривалого періоду часу, оскільки це може спричинити пошкодження пристрою та акумулятора.
 9. Не занурюйте пристрій у воду.
 10. Пристрій може перешкоджати навігації та / або системам зв'язку на літаку.
 11. Закони більшості країн забороняють використовувати цей пристрій під час перебування на літаку. Дотримуйтесь місцевих правил.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.