Інфоцентр

МГО «Соціальні ініціативи по охороні праці й здоров'я» (LHSI) - це міжнародна громадська організація, діяльність якої спрямована на об'єднання партнерів державного та приватного секторів, а також неурядових організацій, з метою спільної реалізації соціальних ініціатив у сфері охорони праці й здоров'я.

Офіс LHSI, у якому працює згуртована група постійних експертів і запрошених консультантів, знаходиться у Києві.

Співробітники і консультанти LHSI мають значний досвід роботи в сфері протидії поширенню соціально небезпечних захворювань (туберкульоз, ВІЛ/СНІД), а також впровадженню різних ініціатив по охороні праці та соціальному партнерству.

У своїй діяльності LHSI ґрунтується на унікальному мультисекторальному підході із залученням державних, неурядових і бізнес-структур для спільного розв'язку питань у сфері трудових відносин і суспільного здоров'я. На сьогоднішній день LHSI співробітничає з різними організаціями та структурами по створенню ініціатив, які ґрунтуються на нагальних проблемах суспільства, можуть бути вирішені за допомогою мультисекторального підходу, а також є реалістичними та життєздатними.

Експерти LHSI сприяють партнерським організаціям в:

  • Розробці й впровадженню проектів
  • Керуванню проектами та грантами
  • Моніторингу і оцінці проектної діяльності
  • Адвокації та розробці політики/стратегії
  • Підвищенню кваліфікації персоналу

LHSI Facebook

Карта соціальних послуг для сімей та дітей ВПО

© 2018 LHSI. All Rights Reserved.