Конкурс на поїздку до Італії

LHSI разом із Associazione Artemide пропонує охочим долучитися до тижневого тренінгу в Італії ( м. Орв’єто), який підтримується європейською програмою Erasmus +. У рамках цього тренінгу, Ви матимете можливість не тільки познайомитися із новими цікавими людьми та здобути нові навички, але й вивчити питання соціального залучення осіб, які через певні зовнішні обставини, були вимушені покинути своє звичне місце проживання. Особливістю такого тренінгу є те, що всі учасники з різних країн, тому мають свій досвід та бачення вирішення цього питання. Важливою умовою участі у даному заході є те, щоб учасник мав досвід роботи, навчання або волонтерства у сфері психосоціальної підтримки осіб, які попри свою волю були вимушені переміститися на іншу територію країни або переїхати до іншої країни.

orvieto 18

Кожного дня, учасники будуть інтерактивно навчатися та проводити час серед однолітків. Стиль навчання визначений як неформальний, і таким чином, дозволить поєдувати різні види засвоєння та відтворення інформації, а саме: семінари, театральні виступи та ін. Саме навчання буде стосуватися практики вирішення таких гостросоціальних питань як расизм, упередження та негативна стереотипність щодо окремих народів та національностей.

Це цікавий досвід для молоді, яка зацівлена у вирішенні питань, які пов’язані із соціальним виключенням та методами його подолання.

Реєструйтеся за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1SKjG6yDtI_gGUsnWtbMgM5jNFb3UQzPXxCdHvpZ-QtE/viewform?edit_requested=true

Важливо, що дедлайн подачі заявок до 10 серпня (включно)!

LHSI Facebook

Карта соціальних послуг для сімей та дітей ВПО

© 2018 LHSI. All Rights Reserved.