Історії успіху проекту "Нова Оселя"

Вже традиційно на сайті нашої організації ми публікуємо історії внутрішньо переміщених осіб, життя котрих вдалося змінити на краще завдяки проекту «Нова оселя», який реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

З грудня 2017 року молодіжний клуб «Флеш» відвідують три студентки: Ірина Бондарєва, Валентина Охріменко та Інна Нечипорчук, двоє дівчат переїхали до Києва з Донецької області. Усі вони навчаються на першому курсі університету ім. Бориса Грінченка на різних факультетах. До того як студентки почали відвідувати заняття у клубі вони не були знайомі. Після знайомства виявилося, що двоє з них живуть в одному гуртожитку. Інна мала проблеми у взаємовідносинах із сусідками по кімнаті, з цієї причини у дівчини виникали депресії та проблеми зі здоров'ям. 

Коли студентки потоваришували – все змінилося, ця дружба допомогла вирішити проблему відносин з однолітками.  Зараз дівчатка постійно допомагають одна одній у навчанні та багато часу проводять разом. Валентина – соціальноактивна дівчина, має власну молодіжну громадську організацію, (ми у фонді також часто їй допомагаємо) організовує пішохідні квести та різні заходи для молоді. Зараз подруги теж допомагають їй в цьому. Так, завдяки молодіжному клубу відбулася соціальна адаптація, вдалося побороти депресію та розвинути активную громадянську позицію.

Please publish modules in offcanvas position.