Центр денного перебування та розвитку дітей «Фенікс» відкрився у місті Подільську Одеської області.

Центр денного перебування та розвитку дітей «Фенікс» відкрився у місті Подільську Одеської області. Відкриття закладу відбулося в рамках проекту «Нова оселя», який виконується МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я за фінансової підтримки Євросоюзу.


Установа передбачає психосоціальну підтримку дітей, які постраждали від впливу військових дій на Донбасі, зокрема, дітей учасників АТО і вимушених переселенців.
В урочистому відкритті прийняли участь директор Міжнародної громадської організації «Соціальні ініціативи з охорони здоров'я та праці» Ілона Єлєнєва, керівник проекту «Нова оселя» Олена Січкар, представники міської влади, керівники структурних підрозділів міськради та громадськість.


Під час свого виступу Ілона Єлєнєва подякувала голові правління громадської організації «Одеська обласна осередок Ліги соціальних працівників України» Антоніні Січко, яка стала директором Центру,  за її працю та самовідданість, а також висловила вдячність міській владі за підтримку та допомогу у відкритті закладу. Вона привітала дітей з урочистим днем та побажала їм щастя і злагоди у стінах цього дитячого центру.

Please publish modules in offcanvas position.