17 листопада 2017 року, об 13:30 відбулася висадка дерев біля школи №267 за адресою вулиця Архітектора Вербицького, 7Б. В рамках заходу пройшла презентація роботи діяльності ГО «Інформаційно-тренінговий центр громадських ініціатив» грантера проекту «Нова оселя», який реалізується Міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за фінансової підтримки Європейського Союзу. У закладанні нової алеї братимуть участь діти, які представляли громаду Дарницького району, включаючи тих, хто не так давно переїхав сюди у зв’язку з військовими діями на сході України.

 

23 вересня сотні киян і гостей столиці провели суботній вихідний у Центральному парку культури та відпочинку «Маріїнський», біля сцени «Мушля».

Тут відбувся вже традиційний загальноміський соціально-культурний захід «Юнь Києва запрошує». У його програмі: фестиваль парасольок добра, ігри, квести, скайпарк, концерт. Також було представлено соціальні послуги для міських сімей тощо. У рамках святкування МГО "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я" за фінансової підтримки Єропейського Союзу провели Квест по правам #ChildRightsChallenge, у якому прийняли участь 22 команди.

Не було "відбою" від бажаючих прийняти участь у квесті, адже він пропонує новий інтерактивний підхід із участю сучасних технологій. Заступник голови КМДА Олексій Резніков під час особистої зустрічі з Ілоною Єлєнєвою, директором МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я» висловив подяку за внесок щодо інтеграції дітей ВПО у Київській громаді, а начальник Служби Дітей м Києва Валерій Танцюра вручив грамоту на відзнаку дільності організації щодо сприятння проведення відпочинку дітей міста Києва.

Нагадаємо, що протягом 2016-2017 років в рамках проекту Нова Оселя за фінансової підтримки Європейської комісії МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я» у партнерстві з НОСУ організовували літні та зимові табори для 540 дітей, які зазнали впливу війни на Сході України та були переміщені до м Києва та Одеської області.

 

 Цю історію нам надіслала Дарина Жуля – учасниця проекту «Нова оселя», який реалізується за фінансової підтримки ЄС.

Дарина разом із мамою Наталією, переїхала до Києва з Луганська. Зараз дівчинка навчається у 67-й школі міста Києва, а Наталя влаштувалася психологом до цієї ж таки школи. У своїй розповіді Даринка ділиться враженнями від участі у проекті «Нова оселя».

«Коли у школі не вистачає часу, то на допомогу приходить цей проект. Це те місце, де  можна спілкуватись, вигадувати нові ігри та приймати участь у майстер-класах. Якщо дітям подобається, вони підтримують одне одного та намагаються спробувати себе у ролі лідера. Під час участі у проекті в мене з’явилися нові друзі, я більше дізналась про життя дітей з котрими спілкуюсь, адже на уроках у школі вони інші, а тут діти розкриваються. Мені подобається створювати щось нове на майстер-класах, а ще це можна не тільки забрати додому, а й подарувати друзям та батькам. Мені подобається, що кожного разу майстер- класи різні та, що діти приходять не тільки з 67-Ї школи, а із інших шкіл також. Тут багато ігор і кожен може обрати для себе гру цікаву саме для нього. Якщо я втомилась та не хочу грати, то сідаю на м’який пуф і мене ніхто не змушує займатись тим, що мені не до вподоби. Коли ми з друзями стомлюємося, то йдемо пити чай та обговорюємо у що ще пограємо. Час минає швидко і не хочеться йти додому. Втомленою, але такою радісною та з подарунком, котрий я зробила власноруч, повертаюсь додому. І я знаю, що прийду сюди ще, і мене це радує, адже тут на мене чекає багато друзів».

У п'ятницю команда LHSI («Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я») відвідала Дитячий табір " Лісова Застава", що знаходиться на Київщині. У таборі відбулося урочисте відкриття тренажерів для дітей.

<


Окрім тренажерів, діти, у таборі, мають змогу пограти в футбол, воллейбол, настільний теніс та пройти канатну доріжку. Також діти доглядають за тваринами(коні, кролі, шиншили).

Доречі, нещодавно в родині звірів сталося поповнення: мама Мірабель народила маленьке лоша. Діти з табору, на разі, обирають ім'я для новонародженої. Більшості прихильне ім'я Меморі. А ви як вважаєте?


Дякуємо партнерам за теплий прийом!

Цього літа у рамках проекту «Нова оселя», який реалізується за фінансової підтримки Євросоюзу, проходить серія наметових таборів для дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб.

Табори організовує партнер проекту – Національна Організація Скаутів України.                                     

1-10 липня на території заповідника «Тузлівські лимани» поблизу села Миколаївка Одеської області, відбулося таборування юних Скаутів та дітей, які потрапили до табору за направленням соціальних служб. Біля 120 учасників проекту весело та цікаво провели десять незабутніх днів біля моря.

Програма табору включала в себе походи, екскурсії, дискотеку біля моря, скаутські випробування сили волі та фізичне загартування, чергування на кухні та фестивалі талантів. Не забували учасники табору і про добрі справи – будували гнізда для птахів у заповіднику.                                                               

Але найголовніше – тут діти знайшли справжніх друзів, навчилися цінувати підтримку дорослих,  виявляти лідерські якості та допомагати тим, хто цього потребує! Літо перейшло свій екватор, але таборування триває. Попереду ще дві зміни таборів у Черкаській області поблизу Корсунь-Шевченківського. Загалом за літній сезон за кошти проекту «Нова оселя» має оздоровитися 330 дітей ВПО.

Сторінка 1 із 25

LHSI Facebook

Карта соціальних послуг для сімей та дітей ВПО

© 2017 LHSI. All Rights Reserved.