Проект: «Правова підтримка населення – запорука миру та стабільного розвитку Лисичанську»

Проект: «Правова підтримка населення – запорука миру та стабільного розвитку Лисичанську»

Термін реалізації проекту:  з жовтня 2014 року по червень 2015 року

Фінансування:  Міжнародний благодійний фонд «Відродження»

Основна мета:  Надати необхідну безоплатну правову допомогу людям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах у результаті політичного конфлікту у Луганській області. 

Географія реалізації:  м. Лисичанськ

Діяльність проекту:  Створення та функціонування Лисичанського центру правової інформації та консультацій. В рамках діяльності цього центру нфаховими юристами надається безкоштовна юридична підтримка та консультації особам, які постраждали від незаконних дій представників озброєних формувань. Партнером проекту виступає місцева влада міста Лисичанська, зокрема центр правової інформації та консультацій надає послуги у приміщенні міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Планується, що у рамках даного проекту фаховими юристами впродовж 8 місяців реалізації проекту буде надано юридичну підтримку щонайменше 600 особам, які опинились у складних життєвих обставинах внаслідок зброєного конфлікту та терористичних дій у м. Лисичанську.

Якщо Ви знаходитесь у м. Лисичанську та потребуєте юридичної допомоги для вирішення питань, які виникли внаслідок зброєного конфлікту або переміщення із зони бойових дій, будь ласка звертайтеся по допомогу за адресою: м Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62, п. 4. 

Please publish modules in offcanvas position.