Проект: Прихильність до лікування з використанням цифрових технологій

Проект: «Прихильність до лікування з використанням цифрових технологій» («Digital Health adherence in Ukraine»)

Термін реалізації проекту: жовтень  2018 – жовтень 2019 

Проект фінансується в рамках програми  TB Reach  Stop TB Partnership. В Україні проект впроваджує  консорціум організацій в складі: PATH, МГО "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я", KNCV та Everwell. 

Мета проекту:  покращити прихильність до лікування у  хворих на туберкульоз

Цільова група  та географія проекту: пацієнти, які мають туберкульоз та лікуються  на  території Миколаївської та Одеської областей.

 

Проект спрямований на впровадження цифрових технологій для формування прихильності до лікування туберкульозу. В рамках діяльності передбачається застосування evriMED смарт - боксів рекомендованих ВООЗ, які надаватимуться пацієнтам.  

Цей демонстраційний проект буде оцінювати практичність, вплив та доцільність запровадження електронних дозувальних пристроїв (смарт-боксів)  у режимі реального часу  та запровадження відео ДОТ (VOT) для покращення ефективності  лікування  для дорослих хворих на різні форми туберкульозу, які отримують амбулаторне лікування. Використання цієї технології дозволить  швидко виявляти  та вчасно  реагувати на  проблеми, які виникають під час лікування у пацієнтів. Таким чином лікарі, які здійснюють ДОТ, зможуть вчасно  надавати консультативну  підтримку пацієнтам, які найбільше потребують допомоги.

МГО "Соціальні ініціативи  охорони праці та здоров'я" відповідає за здійснення закупівлі  інноваційного обладнання,  проведення польової роботи в регіонах та операційного дослідження. 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.