Проект: «Дослідження механізмів фінансування з метою забезпечення надання послуг в сфері боротьби з ВІЛ/СНІД для ключових груп населення»

Проект: «Дослідження механізмів фінансування з метою забезпечення надання послуг в сфері боротьби з ВІЛ/СНІД для ключових груп населення».

Термін реалізації проекту: з 5 червня по 25 вересня 2015 року.

Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в межах гранту Проект «Реформа ВІЛ-послуг у дії» згідно угоди з компанією Делойт Консалтинг LLPGrantNo. 02.Policy-01 від 05.06.2015 року.

Партнери: Школа соціальної роботи ім. В.І. Полтавця та громадська організація «Соціум ХХІ».

 

 

Основна ціль проекту: вивчити наявні фінансові механізми, в т.ч. соціального замовлення, державно-приватного партнерства та інших видів державної підтримки, які існують в Україні для забезпечення диверсифікації джерел фінансування, необхідних для життєстійкої відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД в країні.

Специфічна ціль проекту: збільшити можливості надавачів послуг брати участь у соціальному замовленні.

Географія реалізації проекту: Львівська, Полтавська, Миколаївська, Одеська, Дніпропетровська області та м. Київ.

Запланована діяльність: проведення комплексного аналізу діючого механізму соціального замовлення, який реалізується в Україні для надання послуг ЛЖВ та ключовим групам населення; проведення комплексного аналізу механізму державно-приватного партнерства, яке діє в Україні для надання медичних та соціальних послуг у сфері ВІЛ; розробка загальних та більш детальних рекомендацій для соціального замовлення, PPP та інших видів договорів, які можуть існувати в Україні та були виявлені в ході дослідження; збільшення можливостей надання послуг у сфері ВІЛ на місцевому рівні прийняття рішень у процесі подачі заявок на соціальне замовлення та інші види фінансування.

Please publish modules in offcanvas position.