facebook
twitter
youtube
mail
+38 067 629 42 77
+38 067 735 00 71

Оголошення про місцеву закупівлю бактерицидних ультрафіолетових опромінювачів

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» в рамках реалізації проекту «Тобі слід знати про туберкульоз!» що фінансується Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я» та Міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» оголошує місцевій тендер щодо постачальника бактерицидних ультрафіолетових опромінювачів.

Характеристики товару:
Вимоги до бактерицидних ультрафіолетових опромінювачів

Технічні характеристики

1. Опромінювач повинен мати екран по типу жалюзі.
2. Має бути призначений для постійного знезараження повітря в присутності людей.
3. Опромінювач повинен бути розрахований на приміщення площею не менше 20 м2.
4. Опромінення верхньої частини приміщення має бути прямими променями ультрафіолету, що формують однонаправлений потік.
5. Особливості конструкції: високо віддзеркалюваний полірований алюмінієвий рефлектор та жалюзійна решітка, що створюють однонаправлений потік бактерицидного опромінення, не зменшуючи потужність потоку ультрафіолету та перешкоджаючи потрапляння прямих промінів ультрафіолету в нижчу частину приміщення.
6. Має забезпечувати ефективні рівні ультрафіолетового опромінення в верхніх частинах приміщення на відстані 3 метрів не менше 10 мкВт/см2. Безпечні рівні бактерицидного ультрафіолетового опромінення в нижніх частинах приміщень на відстані до 3 (трьох) метрів до опромінювача на висоті до 1,7 м. від підлоги не більше 0,4 мкВт/см2.
7. Повинен бути з безозоновою ультрафіолетовою бактерицидною лампоюнґ на 30Вт (Т8, G13), що входить в комплект поставки та повинна забезпечувати інтенсивність УФ-випромінювання не менше 180 мкВТ/см2 на відстані 1 м від джерела в секторі прямих променів для нових ламп (при подальшій експлуатації не менше 100 мw/см2).
8. Експлуатаційний термін ефективної роботи ультрафіолетової бактерицидної лампи має бути не менше 8 000 годин.
9. Спектральний діапазон випромінювання, нм 253,7.
10. Вимоги до живлення,В,Гц 220-240В, 50Гц.
11. Клас захисту 1.
12. Упаковка, повинна відповідати встановленим міжнародним стандартам та забезпечувати, за умов належного догляду за вантажем, його збереження під час транспортування, навантаження, розвантаження та зберігання. Упаковка Товару має містити наступну інформацію: виробник, назва виробу, рік виробництва.

Будь ласка включайте в свої пропозиції вартість доставки!!!!
Постачальник може надіслати на розгляд, такі документи:
-рахунки-фактури з підписом відповідальної особи та печаткою організації /ФОП (якщо є);
-офіційні листи-відповіді організацій учасниць місцевої закупівлі з повною інформацією про відповідний товар з підписом відповідальної особи та печаткою організації/ ФОП (якщо є);
-прайс-листи від постачальників з повною інформацією про відповідний товар з підписом відповідальної особи та печаткою організації/ ФОП (якщо є).

Прохання взяти до уваги наступне: Після вступу в дію механізму реалізації норми пункту 26 підрозділу 2 ХХ Податкового кодексу України, затвердженого Постаново Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2013 р. № 284, наша Організація зобов’язана закуповувати товари/ послуги без ПДВ.

Ми маємо право закуповувати продукцію тільки без ПДВ!

Цінові пропозиції повинні супроводжуватись повним пакетом документів, які підтверджують правовий статус постачальника:
-Фізична особа - підприємець (ФОП) на єдиному податку – ВИТЯГ З РЕЄСТРУ ПЛАТНИКА ЄДИНОГО
ПОДАТКУ або свідоцтво про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
Свідоцтво чи Витяг про єдиний податок
-Фізична особа - підприємець (ФОП) на загальній системі оподаткування – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
-Підприємства (ТОВ, ВАТ, ЗАТ, Приватні підприємства тощо) копії свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Довідка зі статистики про види діяльності за КВЕД.

Кінцевий термін подання пропозицій – 26 вересня 2019 року.

Пропозиції надсилати на тел./факс (044) 285-08-45 або на електронну пошту: nkovalenko@lhsi.org.ua.

Контактна особа –Коваленко Наталія . Тел. 095-337-94-57 та 067-735-00-71

Поштова адреса: 01133, м. Київ, б-р Лесі Українки, 34, 2-й під’їзд. оф. 213.

Будемо вдячні за ваші пропозиції!!!

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 067 629 42 77
+38 067 735 00 71
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України