facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Історія успіху роботи фахівців Бахмутського МЦСССДМ в проєкті "Тобі слід знати про туберкульоз!"

На сьогоднішній день в умовах пандемії короновірусної хвороби не треба забувати, що туберкульоз (ТБ) залишається однією з основних інфекційних причин смертельності. Від туберкульозу, як і раніше, щодня вмирають не тільки чоловіки та жінки, а й діти. Його наслідки для суспільства та економіки руйнівні і означають злидні, стигму та дискримінацію. Цю хворобу можна вилікувати та попередити, якщо вчасно звернути увагу на своє  здоров’я.

Так, вже протягом двох років, 2 спеціалісти Бахмутського міського ЦСССДМ приймають активну участь у проєкті «Тобі слід знати про туберкульоз». Для успішної роботи проєкту працівниками Центру було узгоджено проведення скринінгу з адміністраціями Управлінням праці та соціального захисту населення, Центром надання адміністративних послуг, Пенсійним фондом, Центром зайнятості та Управлінням молодіжної політики та у справах дітей на їх території серед вимушених переселенців. Був налагоджений зв'язок з комендантами гуртожитків, де проживають вимушені переселенці.

Працюємо у тісному контакті з лікарем КНП «ЦПМД м. Бахмута». Такі злагоджені дії сприяли результативності у роботі в 2019 році, а саме- допомогли виявити 2 випадки туберкульозу.

На даний час хворі підтримують своє здоров’я, перебуваючи під наглядом лікарів,  виконуючи їх рекомендації.

В цьому році розширився перелік категорій охвату населення. Робота ведеться серед мешканців громади, які  опинилися в складних життєвих обставинах, що дає нам змогу обстежити ще більшу кількість людей.  

Завдяки інформаційним матеріалам, які надані МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» в рамках проєкту «Тобі слід знати про туберкульоз», робота стає більш результативною  в напрямі пропаганди здорового способу життя та своєчасного звернення до сімейних лікарів.

Дуже вдячні МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за можливість підвищення професійного рівня під час тренінгів в напрямку боротьби з туберкульозом, а також- за отримані просвітницькі матеріали та дезінфікуючі засоби і маски.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України