Проект: «Нова Оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених дітей у місті Києві та Одеській області»

banner 297x60mm

Проект: «Нова Оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених дітей у місті Києві та Одеській області»

Термін реалізації проекту: з січня 2016 року по лютий 2018 року.

Проект фінансується Європейським Союзом.

Основна ціль проекту: мета проекту полягає у заохоченні та активізації участі організацій громадянського суспільства у розширенні програм з реабілітації та реінтеграції для забезпечення відновлення та психологічної допомоги для внутрішньо переміщених дітей і дітей, що постраждали від збройного конфлікту в Україні.

Специфічна ціль проекту: полягає у підвищенні соціальної реінтеграції та психосоціальної підтримки дітей, переміщених до Одеської області та міста Києва.

Географія реалізації проекту: Одеська область та м. Київ.

Запланована діяльність: За проектом заплановані наступні кроки:

- Оцінка потенціалу ОГС та картування існуючих місцевих служб підтримки дітей ВПО

- Розробка методології та керівних принципів роботи із внутрішньо переміщеними дітьми та дітьми, що постраждали внаслідок збройного конфлікту

- Тренінги та семінари для фахівців задля ознайомлення із розробленою методологією та керіними приницпами для ефективної соціально-психологічної підтримки дітей ВПО

- Надання психологічної підтримки дітям ВПО (місцевими ОГС)

- Підтримка внутрішньо переміщених родин

- Розробка локальних планів дій для інтеграції дітей ВПО в приймаючих громадах

- Суб-гранти місцевим ОГС для впровадження реінтеграційних дій на рівні громади

- Організація таборів відпочинку для найбільш уразливих дітей ВПО

- Кампанії з підвищення обізнаності в громадах задля підвищення рівня толерантності щодо ВПО

- Поширення найкращих практик та обмін досвідом

 

В рамках реалізації проекту на даний момент відбулися наступні події:

 

- Було проведено дослідження та 23 червня 2016 року відбувся круглий стіл, присвячений обговоренню результатів дослідження потенціалу провайдерів послуг дітям з числа ВПО та їх сім’ям у громадах.

- Проведено круглий стіл «Презентація результатів дослідження потенціалу провайдерів послуг дітям з числа ВПО та їх сім’ям у громадах» пройшов в м. Одесі 20 липня 2016 рокуруглий стіл «Презентація результатів дослідження потенціалу провайдерів послуг дітям з числа ВПО та їх сім’ям у громадах» пройшов в м. Одесі 20 липня 2016 року

- Діти ВПО відпочивають у скаутському таборі "ВИТОКИ"

- З 18 по 23 серпня в м. Одесі було проведено тренінги для надавачів послуг дітям із числа внутрішньо переміщених осіб та їх сім'ям: «Психосоціальна робота з дітьми та молоддю, які зазнали впливу війни»

- Оголошено конкурс проектів для організацій громадянського суспільства «Нова оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка дітей з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Києві та Одеській області»

- Підсумки проведення літнього наметового табору «Витоки» у 2016 році

- Проведено семінар на тему: «Створення та організація діяльності у громадах осередків позашкільної роботи з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах»

- Підбито підсумки реалізації проекту за 2016 рік

- Проведено інформаційноу кампанію  #ChildRightsChallenge

 

Please publish modules in offcanvas position.