26 жовтня 2016 року з 16.00 до 18.00 наша організація проводить вебінар на тему: «Психолого педагогічні методи роботи з дітьми, які потребують особливої уваги».


Доповідачка – Доктор психологічних наук, доцент Олена Чуйко.


Для участі у вебінарі можна зареєструватись за посиланням:

https://lhsiwebinars.clickmeeting.com/my-conference/register

19 жовтня 2016 року відбувся вебінар "Конвенція ООН про права дитини та інші європейські вимоги щодо гарантування прав дітей. Практика їх застосування в Україні.»

Матеріали вебінару можна завантажити тут.

Відео з вебінару доступне за даним посиланням - https://youtu.be/jwvlgU-Suxs

 

 

Шановні учасники конкурсу проектів "Нова оселя"!

Дякуємо за надіслані проектні пропозиції та повідомляємо, що наразі триває реєстрація всіх одержаних нами документів та матеріалів. Ми відправили електронною поштою підтвердження щодо одержання відповідного пакету документів персонально кожній організації. 

Просимо всіх, хто надіслав заявку на конкурс, перевірити одержання нашого підтвердження і в разі відсутності такого повідомлення проінформувати організаторів конкурсу електронною поштою за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 20 жовтня 2016 року до 19:00.

 

Міжнародна громадська організація «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» в рамках проекту «Нова оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка дітей з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Києві та Одеській області», який впроваджується в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, оголошує конкурс проектів. Докладно ознайомитись з інформацією про конкурс та його пріоритети, а також одержати аплікаційну форму проекту з додатками можна на сторінці конкурсу.

 

            В рамках проекту «Нова оселя: реінтеграція та психосоціальна підтримка дітей ВПО у Києві та Одеській області», що впроваджується Міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) спільно з Фундацією «Міжнародна ініціатива з розвитку дітей» (Нідерланди) та Національною організацією скаутів України (НОСУ) за фінансової підтримки Європейського Союзу, з 18 по 23 серпня в м. Одесі було проведено тренінги для надавачів послуг дітям із числа внутрішньо переміщених осіб та їх сім'ям: «Психосоціальна робота з дітьми та молоддю, які зазнали впливу війни».

DSC 0525

         В заходах взяли участь 43 представники міжнародних, бюджетних та небюджетних (громадських, волонтерських, благодійних, інших) організацій міста Києва та Одеської області, які опікуються питаннями внутрішньо переміщених осіб і забезпечують необхідну допомогу дітям-переселенцям та їх сім’ям.

DSC 0026

         Метою заходів було ознайомлення учасників з вітчизняними та зарубіжними концепціями та практиками психосоціальної допомоги дітям та молоді, які зазнали впливу війни, розробка подальших стратегій та планування роботи за даним напрямом на рівні громади. Програма тренінгів також враховувала результати дослідження потенціалу провайдерів послуг дітям із числа ВПО та їх сім’ям у приймаючих громадах, яке проводилось LHSI протягом березня-травня поточного року в рамках даного проекту.

20160819 093553

         До проведення курсу з підвищення кваліфікації спеціалістів було залучено науковців Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та міжнародних експертів від Фундації «Міжнародна ініціатива з розвитку дітей» (Нідерланди) з понад 15-річним досвідом реалізації психосоціальних та миротворчих програм для дітей та молоді, що постраждали від війни.

DSC 0518

   Учасники отримали матеріали, які містять теоретичне підґрунтя та практичні рекомендації щодо активної участі дітей та молоді у вирішенні питань, які стосуються їх життєдіяльності, посилення стійкості до проблем, шо виникають у їх житті, щодо шляхів залучення зацікавлених сторін до процесів, що відбуваються в громадах та утворення міцних мереж для підтримки. Крім того, матеріали містять норми Міжнародного гуманітарного права, керівні принципи УВКБ ООН про переміщення усередині країни осіб, які були змушені рятуватися втечею і покинути свої будинки чи місця проживання, щоб уникнути наслідків збройного конфлікту, а також рекомендації щодо використання цих норм на практиці, враховуючи вимоги національного законодавства.

DSC 0542

Ці тренінги стали першим етапом підготовки професіоналів у сфері соціальних послуг за новими методологією та практиками роботи з дітьми-переселенцями та їх сім’ями на рівні громад.Другий етап тренінгів відбудеться у листопаді 2016 року.

DSC 0188

 

Цього літа діти з сімей, які переїхали із зони АТО до м Києва та Одеської області отримали можливість долучитися до скаутський наметового табору для дітей "Витоки", який проходить протягом липня-серпня 2016 року на Черкащині. Ця діяльність є частиною проекту "Нова Оселя: реінтеграція та психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених дітей у місті Києві та Одеській області", який впроваджується МГО "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я" (LHSI) за фінансової підтримки Європейського Союзу у партнерстві з Національною організацією скаутів України та ICDI (Міжнародні ініціативи з розвитку дитини, Нідерланди). 18 серпня команда LHSI разом з ICDI відвідала  табір та поспілкувалась його учасниками.  

Голандські партнери  поділились досвідом організації командной роботи за активної участі дітей. Прикладом запровадження такого підходу стала ораганізація роботи "дитячого" агенства новин табору. Діти швидко вжилися в ролі репортерів та фотограів. Фільмували самі яскраві події свого таборового життя. LHSI спільно з партнерами збиратиме та публікувати "дитячі новини" на своїй сторінці у фейсбук. facebook/lhsi

 

DSC 0279   DSC 0306

 

28 липня 2016 р. в рамках проекту МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» «Тобі слід знати про Туберкульоз» (що втілюється за фінансової підтримки Проекту USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні") було організовано виїзний консультпункт спільно із  КМЦСССДМ на базі  національної акції за підтримки МБО «Альянс громадського здоров’я » в парку Шевченка м. Києва  з нагоди  Міжнародного дня боротьби з вірусними гепатитами.

F:\Проект по ТБ\парк Шевченко\DSCN2213.JPG F:\Проект по ТБ\парк Шевченко\DSCN2216.JPG

Під час заходу було роздано 50 буклетів, пройшло анкетування 15 чоловік - з них 9 ветеранів АТО, надано консультації про звернення до медичної установи  щодо проходження первинної діагностики. Учасники АТО зацікавлено роздивляли брошуру і в усній формі відповідали на запитання по скринінг-анкеті, також були вмотивовані заповнити цю анкету зі своїми рідними вдома про всяк випадок.

F:\Проект по ТБ\парк Шевченко\DSCN2247.JPG F:\Проект по ТБ\парк Шевченко\DSCN2252.JPG

 

Міжнародна громадська організація «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) спільно з Фундацією «Міжнародна ініціатива з розвитку дітей» (Нідерланди), за фінансування Європейської Комісії реалізує проект «Нова оселя: реінтеграція та психосоціальна підтримка дітей ВПО у Києві та Одеській області», метою якого є активізація участі організацій громадянського суспільства у розширенні програм з реабілітації та інтеграції у місцеві громади внутрішньо переміщених сімей з дітьми, підвищення потенціалу закладів, установ та організацій різних форм власності, до компетенції яких належить здійснення роботи з внутрішньо переміщеними особами.

В межах реалізації проекту передбачено підвищення кваліфікації спеціалістів (2 тренінги та 4 вебінари для одних і тих же спеціалістів) із числа надавачів послуг, які працюють з ВПО (у тому числі представники бюджетних та недержавних організацій) щодо забезпечення необхідної допомоги дітям із числа ВПО та їх сім'ям, за підходом «розвитку дітей», для їх ефективної інтеграції у місцеві громади (з урахуванням міжнародного досвіду щодо надання допомоги дітям, переміщеним із зони військових конфліктів).

Для проведення курсу з підвищення кваліфікації будуть залучені міжнародні експерти та науковці Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а після його закінчення спеціалісти отримають сертифікат державного зразка про підвищення кваліфікації.

Також учасникам тренінгу будуть роздані методичні рекомендації щодо удосконалення роботи за даним напрямом: для тестування та урахування в кінцевому варіанті питань, вирішення яких потребує додаткового роз'яснення.

Орієнтовний час проведення тренінгів: третя декада серпня (м. Одеса) та друга декада листопада (м. Київ). Вебінари будуть проводитись протягом жовтня - листопада поточного року, за узгодженим графіком (про дату та час їх проведення буде повідомлено додатково).

Перевага надається організаціям, що працюють в м. Києві та Одеській області.

            Для участі в тренінгах необхідно підготувати мотиваційний лист (не більше 2 аркушів), у якому зазначити:

  1. П.І.п/Б, контакти, місце роботи та посада;
  2. Обгрунтоване бажання участі;
  3. Готовність до апробації методичних рекомендацій, надання кращої практики їх використання та пропозицій щодо удосконалення.
  4. Яким чином будуть викоритсані отримані знання та навички.

           Додатковою перевагою при відборі учасників буде досвід роботи з дітьми із числа ВПО.

                        LHSI бере на себе оплату за проживання учасників та відшкодування за проїзд до місця проведення заходу.

            Мотиваційні листи просимо направляти за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Кінцевий термін подачі мотиваційних листів 29 липня 2016 року. Про результати буде повідомлено 5 серпня 2016 року.

 

          Контактна особа від організації: програмний спеціаліст з підвищення кваліфікації Лідія Козуб (тел. 099-71-34-555).

«Labor and Health Social Initiatives» (LHSI)Партнери

Stop TB Partnership State Service of Ukraine on HIV/AIDS and Other Socially Dangerous Diseases Всеукраїнська Мережа ЛЖВ МБФ Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні European Union ВБФ Фонд Ріната Ахметова Розвиток України Зупинимо туберкульоз в Україні 2o XEtwFU3YtoK1tL2FZ6UAuuMICJYZdDATqf5LgW9I Федерація професійних спілок України

 

Електронна приймальня для пацієнтів TB Europe Coalition ВБФ USAIDPEPFAR Deloitte